Levné stěhování Brno

20140710_152818 copy

Levné stěhování v Brně

Reference

„Chtěl bych poděkovat za sobotní akci. Stěhování byla radost. Pánové byli velice opatrní, zacházeli se vším, jako by to bylo jejich vlastní. Navíc byli příjemní a profesionální. Prostě super.“

Pavel K., prosinec 2022

Další reference

Nabídka stěhování

Stěhujete svůj byt, dům nebo kancelář? Nebo jenom potřebujete vyklidit sklep či půdu a zbavit se objemnějšího odpadu? O tohle všechno se postaráme za nejnižší možné ceny.

Zajistíme pro vás celou řadu stěhovacích služeb od převozu skříně po stěhování průmyslového provozu. Vždy ale budeme s vašimi věcmi zacházet citlivě, abychom předešli jakémukoli poškození.

Garantujeme nejnižší ceny stěhování! Využijte našich bohatých zkušeností v oboru dopravy a stěhovacích služeb.

Proč si vybrat právě naši stěhovací firmu?

 1. Prioritou je pro nás péče o vaše věci.
 2. Máme jen spolehlivé, dochvilné a pečlivé stěhováky.
 3. Účtujeme vám jen skutečně strávený čas stěhování, dle předem známé hodinové sazby.
 4. Nemáme žádné příplatky za stěhování o víkendech, svátcích, ani za vyšší poschodí.
 5. V případě zájmu rádi pomůžeme s rozmontováním nábytku, nebo sbalením věcí před stěhováním.
 6. Zdarma vám zapůjčíme přepravky na vaše věci.
 7. Vaše věci jsou po dobu stěhování pojištěny.

Co se bude dít, až nás oslovíte?

 • Ideální je oslovit nás telefonicky, nebo e-mailem. V e-mailu můžete rovnou přidat více podrobností o vaší zakázce, které nám pomohou zakázku přesněji nacenit – viz. níže.
 • Pro přípravu kalkulace jsou pro nás důležité zejména informace o místě stěhování – tedy odkud a kam budeme stěhovat. Zajímá nás jednak přesná adresa, ale i informace o příjezdové cestě a o přístupu. Důležité je zmínit např. informace, pokud je u vás nezpevněná cesta, kde by mohlo mít stěhovací vozidlo problém projet, nebo průjezd či brána, kterou je potřeba projet. Také jestli se místo nakládky, nebo vykládky nenachází v místě s omezenou dopravní dostupností – např. v pěší zóně. Tam je potřeba vyřídit povolení min. 3 pracovní dny předem. Ohledně přístupu zase potřebujeme vědět, jak blízko k místu stěhování se dá vozidlem přijet, v jakém poschodí se bude stěhovat, jestli je v domě výtah a jak je velký.
 • Bude nás zajímat i rozsah služeb, který budete požadovat. Jestli je nábytek demontovatelný, nebo nikoliv. Jestli budou věci ke stěhování už sbalené a bude je stačit jen nanosit do vozidla. Nebo jestli bude potřeba vyskládat věci z polic, knihoven, apod. Může být potřeba např. i odpojit pračku, nebo obalit nábytek ochrannými fóliemi. Všechny tyto doplňkové služby pro vás rádi uděláme, jen je dobré, když o nich víme předem, abychom zakázku lépe nacenili a časově odhadli.
 • Po zjištění těchto vstupních informací vám připravíme cenovou nabídku. U komplikovanějších zakázek váš požádáme o fotografie, případně přijdeme na obhlídku věcí ke stěhování. Jinak zakázky obvykle naceňujeme tak, že vám sdělíme cenu za hodinu stěhování a odhadovaný počet hodin. Následně se platí skutečně strávený čas stěhování. Nemusíte mít obavy, že by naši pracovníci stěhování zdržovali. Jsou velmi rychlí, ale současně opatrní. Konec konců u stěhování budete, takže si jejich práci můžete kontrolovat.
 • Po odsouhlasení ceny si dohodneme termín a čas stěhování.
 • Stěhování se platí po dokončení prací, na místě, hotově. Ve výjimečných případech, u komplikovanějších zakázek, požadujeme zálohu zaplacenou při zahájení prací. O tom by vás případně informoval náš dispečer.


Kontaktujte nás, připravíme vám nabídku.